Strona główna Parafia Bobola

Ks Prob. Marian. Ogólna Intencja Modlitewna na Kwiecień 2018. Poniedziałek, 14 sierpień 2017. Aby odpowiedzialni za idee i sposób zarządzania w gospodarce mieli odwagę odrzucać gospodarkę wykluczającą i by potrafili otwierać nowe drogi. DUCH ŚWIĘTY PRZYNAGLA NAS - List Pasterski Episkopatu Polski na Niedzielę Miłosierdzia 2018. Poniedziałek, 02 kwiecień 2018. DUCH ŚWIĘTY PRZYNAGLA NAS. Ogłoszenia - NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 8.04.2018. Poniedziałek, 02 kwiecień 2018. Piątek, 30 marzec 2018. Prowadzący.

OVERVIEW

This web site parafiabobola.pl presently has an average traffic ranking of zero (the smaller the higher page views). We have sifted nineteen pages inside the web page parafiabobola.pl and found twenty-two websites associating themselves with parafiabobola.pl.

PARAFIABOBOLA.PL RANKINGS

This web site parafiabobola.pl is seeing diverging amounts of traffic all over the year.
Traffic for parafiabobola.pl

Traffic ranking (by month) for parafiabobola.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiabobola.pl

Tadeusz Pawłowski

Parafia Farna

Co to jest liturgia? Co zaliczamy do liturgii? Znaki i symbole liturgiczne. Postawy i gesty w liturgii. Funkcje i stopnie służby liturgicznej.

WHAT DOES PARAFIABOBOLA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiabobola.pl Mobile Screenshot of parafiabobola.pl Tablet Screenshot of parafiabobola.pl

PARAFIABOBOLA.PL HOST

Our web crawlers diagnosed that a single page on parafiabobola.pl took seven hundred and ninety-seven milliseconds to stream. We could not observe a SSL certificate, so therefore our web crawlers consider this site not secure.
193.218.152.60

SERVER OPERATING SYSTEM AND ENCODING

I revealed that this domain is utilizing the WisePanel Web Server operating system.

Strona główna Parafia Bobola

DESCRIPTION

CONTENT

This web site states the following, "Ogólna Intencja Modlitewna na Kwiecień 2018." Our analyzers noticed that the web page also said " Poniedziałek, 14 sierpień 2017." The Website also said " Aby odpowiedzialni za idee i sposób zarządzania w gospodarce mieli odwagę odrzucać gospodarkę wykluczającą i by potrafili otwierać nowe drogi. DUCH ŚWIĘTY PRZYNAGLA NAS - List Pasterski Episkopatu Polski na Niedzielę Miłosierdzia 2018. Poniedziałek, 02 kwiecień 2018. Ogłoszenia - NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 8. Poniedziałek, 02 kwiecień 2018. Piątek, 30 marzec 2018."

VIEW SIMILAR WEB PAGES

ParafiaBobrek.pl Parafia pw. Przenajświętszej Trójcy w Bobrku

1 2 NIEDZIELA WIELKANOCNA CZYLI BOŻEGO MIŁOSIERDZIA. Dziś w Święto Bożego Miłosierdzia zapraszam na godz. 3 ze Szkoły podstawowej przystąpią do swojej Pierwszej spowiedzi świętej. Czy może być większa radość od tej, którą przeżywamy dzisiaj? Nasz Dom - marzec 2018.

Witaj na stronie startowej

04, zapraszamy na nieszpory daleko stąd. Chcemy je odśpiewać w Rozmierzy, wiosce opodal Strzelec Opolskich. Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

Witamy na stronie Rzymskokatolickiej parafii p.w. Macierzyństwa NMP i św. Michała Archanioła w Bolesławiu

Czy po to, aby przerzucić kilka moich stronic, przeczytać pobieżnie na chybił trafił kilka wybranych wersetów, spojrzeć na mnie z bogobojnym drżeniem i odstawić nabożnie na najgórniejszą półkę w księgozbiorze? Czy nigdy już nie będę strażować na twoim nocnym stoliku, czy nigdy nie spocznę na twoim biurku, przy którym pracujesz, albo na twoim stole, na którym krajesz chleb? Więc, po co kupiłeś mnie, człowieku? Więc, po co kupiłeś mnie, człowieku? A potem umarła twoja żona, a ty ugiąłeś się pod nowym ciose.

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Józefa Oblubieńca NMP, Bolesławów Cmentarz Parafialny - szukaj grobów swoich bliskich.

Alleluja, Jezus Żyje! Z okazji Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego składamy naszym Drogim Parafianom, Gościom. I spokojnych Świąt Zmartwychwstania Pana Jezusa. Niech Chrystus Zmartwychwstały obdarzy was nadzieję na przezwyciężenie wszystkiego co słabe w życiu. Ten, który zwyciężył śmierć zwycięży wszystko. Niech obdarza was nowym życiem, które daje w poranek swojego Zmartwychwstania. WIELKI CZWARTEK- Msza Wieczerzy Pańskiej.

Parafia Bolewice

Ks Janusz Pośpiech od 1 VII 2017. Ks Grzegorz Gałkowski od 1 VII 2017. 2018, bp Zdzisław Fortuniak.